Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2009 / listopad 2009 / Witamy na nowej stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

Witamy na nowej stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

Serwis został przygotowany z myślą o osobach poszukujących informacji o tematyce rynku pracy oraz usługach oferowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Na stronie głównej, w zakładkach górnego menu znajdziecie Państwo tematycznie podzielone obszary działalnośći naszego urzędu.

W zakładce O WUP znajdują się informacje o strukturze urzędu, ofertach pracy w naszym urzędzie, zamówieniach publicznych ogłaszanych przez WUP Kraków, zasobach Biblioteki Europejskiej oraz strefa dla dziennikarzy.

W zakładce Małopolski Rynek Pracy znjadziecie Państwo informacje o polityce małopolskiego rynku pracy, badania i analizy oraz statystyki. Zakładka zawiera również informacje o programach regionalnych oraz Wojewódzkiej Radzie Zatrudnienia.

Zakładka Usługi Rynku Pracy zawiera odnośnik do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, zajmującego się poradnictwem i informacją zawodową. Centrum oferuje bezpłatne warsztaty dla grup i konsultacje indywidualne. Usługi rynku pracy to również oferty pracy za granicą w ramach sieci EURES, rejestr agencji zatrudnienia i instytucji szkoleniowych oraz zasiłki dla osób bezrobotnych w Unii Europejskiej.

Projekty WUP to miejsce, gdzie prezentujemy aktywność naszego urzędu na polu realizacji projektów, które wspomagają regionlaną politykę rynku pracy.

Informacje o wdrażanym przez WUP Kraków Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki znajdziecie Państwo w zakładce Europejski Fundusz Społeczny. Znajduje się tam link do naszego serwisu, który jest dedykowany Kapitałowi Ludzkiemu w Małopolsce.