Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / styczeń 2011 / Małopolskie Standardy Usług Szkoleniowych - konsultacje

Małopolskie Standardy Usług Szkoleniowych - konsultacje

Zapraszamy do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie na konsultacje dotyczące Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych.

Pod koniec listopada ubiegłego roku zainicjowaliśmy publiczną debatę nad projektem Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno – Szkoleniowych. Od tego czasu zgłoszono do niego wiele uwag i komentarzy, pojawiły się też pierwsze propozycje zmian w projekcie, o których na bieżąco będziemy informować na Blogu poświęconym Standardom na stronie www.pociagdokariery.pl.

Zapraszamy do włączenia się w dyskusję na ten ważny dla uczenia się przez całe życie temat. Przypominamy, że Państwa opinie zostaną wzięte pod uwagę podczas prac nad ostateczną wersją Standardów. Proszę pamiętać, że uczestnicząc w debacie, mają Państwo wpływ na to, jak Standardy będą wyglądać w przyszłości.

Uwagi i komentarze cały czas można zgłaszać do Pani Małgorzaty Świętoń z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, tel. 12/428 78 53, e-mail: mpku@wup-krakow.pl. Równocześnie, wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom, rozpoczynamy konsultacje dotyczące Standardów w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, pl. Na Stawach 1. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy chcą szerzej porozmawiać na temat Standardów, zgłosić wątpliwości, zadać pytania odnośnie projektu lub podzielić się swoim doświadczeniem związanym z zapewnianiem jakości usług szkoleniowych. Aż do 28 czerwca 2011 r. czekamy na Państwa w każdy wtorek w godz. 14-16, pok. 516. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłaszanie mailowo lub telefonicznie p. Małgorzacie Świętoń chęci przyjścia na spotkanie w danym dniu (najlepiej do godz. 16.00 dnia poprzedniego).