Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / styczeń 2011 / Wsiądź do Pociągu do „Kariery”! Rozmowa z pracodawcą

Wsiądź do Pociągu do „Kariery”! Rozmowa z pracodawcą

Taki tytuł nosi cykl spotkań filmowo – dyskusyjnych, organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w dniu 28 stycznia 2011 roku (piątek) w godz. 10.00-12.00, w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Plac Na Stawach 1, sala 006 (parter), pn. „Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej" oraz „Rozmowa kwalifikacyjna". 

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Cele rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą
  • Efekt pierwszego wrażenia, autoprezentacja
  • Trudne pytania. 

Interesująca formuła - wyświetlanie filmu zakończone dyskusją  z udziałem doradcy zawodowego to nie tylko szansa uzyskania fachowej informacji, ale również okazja wymiany doświadczeń związanych z poszukiwaniem pracy oraz planowaniem kariery zawodowej z innymi uczestnikami spotkania. 

Na spotkania można zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Plac Na Stawach 1, pok. 003 (Sala Informacji Zawodowej), telefonicznie 12 42 40 738, drogą elektroniczną: centrum@wup-krakow.pl lub poprzez formularz zapisu na zajęcia. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!