Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / listopad 2011 / "Rozwijanie indywidualnych cech ułatwiających zdobycie zatrudnienia" - zapraszamy na zajęcia

"Rozwijanie indywidualnych cech ułatwiających zdobycie zatrudnienia" - zapraszamy na zajęcia

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza do udziału w programie „Rozwijanie indywidualnych cech ułatwiających zdobycie zatrudnienia", którego realizację zaplanowano w dniach od 21 listopada do 12 grudnia 2011 r.

Program realizowany jest w formie indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym oraz zajęć warsztatowych. Pracując indywidualnie z doradcą zawodowym uczestnicy dokonują:

  • bilansu własnych doświadczeń i umiejętności zawodowych
  • określają cele zawodowe
  • opracowują listę działań niezbędnych do znalezienia pracy.

W trakcie warsztatów uczestnicy zdobywają informacje związane z rynkiem pracy, rozwijają umiejętności w zakresie: marketingu własnej osoby w kontaktach  z pracodawcami, redagowania ofert pracy oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych.

Do udziału zapraszamy osoby poszukujące pracy, które chcą zwiększyć swoje szanse na znalezienie i utrzymanie zatrudnienia.

Pierwsze spotkanie dla kandydatów do programu odbędzie się w dniu  21 listopada 2011 r. o godz. 9.00           w Tarnowie, Al. Solidarności 5-9, I piętro, pokój 126.

 

Na zajęcia można zapisywać się osobiście al. Solidarności 5-9, I piętro, pokój 135, telefonicznie 14 626-99-40, elektronicznie centrum.tarnow@wup-krakow.pl lub poprzez formularz zapisu na stronie www.wup-krakow.pl

 

                                                      Serdecznie zapraszamy!