Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / grudzień 2011 / VII Walne Zgromadzenie MPKU za nami

VII Walne Zgromadzenie MPKU za nami

12 grudnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ul. Racławickiej w Krakowie odbyło się VII Walne Zgromadzenie Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego.

Tematem przewodnim poniedziałkowego spotkania było określenie i zatwierdzenie obszarów planu wykonawczego w zakresie uczenia się przez całe życie w Małopolsce w perspektywie kilku najbliższych lat. Przypomnijmy, że zostały one doprecyzowane 2 grudnia podczas posiedzenia Rady Programowej Partnerstwa. Rezultaty dotychczasowych prac dotyczących planu wykonawczego przedstawiła Małgorzata Dudziak z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Zobacz prezentację.

Po tym wystąpieniu przyszła pora na dyskusję dotyczącą wskaźników uczenia przez całe życie w Małopolsce na przyszłość (co chcemy badać, monitorować), oparta o prezentację dr Barbary Worek z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Na VII Walnym Zgromadzeniu przyjęto do Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego pięciu nowych członków. Są to: Eurokreator s.c., PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o., Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą”, Powiat Dąbrowski – Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie. Nowi członkowie otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

Ponieważ było to ostatnie spotkanie wszystkich Partnerów MPKU w tym roku, zakończyło się życzeniami świątecznymi i noworocznymi.

Walne Zgromadzenia MPKU organizowane są w ramach projektu systemowego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie p.n. „Małopolskie partnerstwo instytucji w obszarze rynku pracy, edukacji i szkoleń”, realizowanego w ramach Działania 6.1.1. PO KL.

Przeczytaj protokół z VII Walnego Zgromadzenia MPKU.