Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / luty 2011 / Skorzystaj z marcowej oferty warsztatów Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Skorzystaj z marcowej oferty warsztatów Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Małopolski do skorzystania z marcowej oferty warsztatów i zajęć grupowych organizowanych przez Centrum Informacji Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu oraz Tarnowie.

 

Chcesz wziąć udział w zajęciach przygotowujących do poszukiwania pracy? Chcesz skorzystasz ze spotkań informacyjnych m.in. na temat rynku pracy, zawodów? Chcesz poznać rozwijające się branże oraz zawody, w których coraz trudniej znaleźć pracę?

Zapraszamy do skorzystania z oferty warsztatów i zajęć grupowych organizowanych przez Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie.

Aktualny harmonogram zajęć i warsztatów, opisy oraz formularze zapisu na zajęcia znajdziesz na naszej stronie internetowej w tym miejscu, a dane kontaktowe Centrów znajdziesz pod tym adresem: wup-krakow.pl/uslugi-rynku-pracy/poradnictwo-zawodowe/kontakt