Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / kwiecień 2011 / Co dalej po gimnazjum? Czat z doradcami zawodowymi

Co dalej po gimnazjum? Czat z doradcami zawodowymi

4 maja rozpoczyna się pierwszy etap rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Jest to niezwykle gorący czas dla uczniów, stojących przed wyborem szkoły oraz ich rodziców, którzy starają się wspierać swoje dzieci w podejmowaniu decyzji, rzutujących na ich późniejszą drogę zawodową.

Chcąc pomóc młodym ludziom w świadomym planowaniu swojej edukacji zapraszamy uczniów i rodziców na czat pt. „Co po gimnazjum? Jak dobrze wybrać szkołę, o czym pamiętać, czego unikać”.

18 kwietnia od godziny 13.00 do 14.00 w portalu „Małopolski pociąg do kariery” będzie można porozmawiać z Renatą Koclęgą – Hilevsky, doradcą zawodowym z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 oraz Danutą Nowak, doradcą zawodowym z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 3 w Krakowie, które postarają się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości dotyczące trafnego wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.

Już teraz zachęcamy do zadawania pytań naszym specjalistom. Można je przesyłać na adres: pociagdokariery@wup-krakow.pl. Odpowiedzi poznacie na czacie. Osoby, które nie będą mogły wziąć w nim udziału, zapis czatu znajdą w Archiwum na stronie www.pociagdokariery.pl. Tym, którzy chcą zadawać pytania w czasie trwania czatu, przypominamy, że muszą być zalogowani w serwisie „Małopolski pociąg do kariery”.

Czekamy na Was 18 kwietnia o godzinie 13.00. Do zobaczenia!