Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / kwiecień 2011 / Dzień Europy 9.05.2011 r. - zapraszamy na zajęcia

Dzień Europy 9.05.2011 r. - zapraszamy na zajęcia

Z okazji Dnia Europy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza osoby planujące pracę i naukę za granicą na spotkania informacyjne:

„Mobilność na europejskim rynku pracy - usługi EURES 2011"  godz. 10.00 -  to spotkanie promujące   usługi sieci EURES,  mobilność geograficzną i  zawodową  na europejskim rynku pracy. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną informacje  na temat możliwości poszukiwania przez  polskich  obywateli zatrudnienia w Unii Europejskiej. Ponadto uczestnicy poznają strony internetowe dotyczące pracy i nauki za granicą, dokumenty EUROPASS oraz informacje przydatne po zakończeniu pracy za granicą, w momencie powrotu do kraju.

„EUROPASS - europejski paszport zawodowy"  godz. 12.00

Spotkanie informacyjne skierowane jest do osób zainteresowanych podjęciem kształcenia lub zatrudnienia za granicą. W trakcie spotkania można uzyskać informacje na temat przygotowania dokumentów Europass,  możliwości prezentacji swoich kwalifikacji i umiejętności zawodowych oraz korzystania z usług Europejskich Służb Zatrudnienia EURES.

Zajęcia realizowane będą 9 maja  2011r. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy  w Krakowie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej  w Tarnowie, al. Solidarności 5-9, I piętro, sala 126.

Na spotkania można zapisywać się osobiście, Tarnów, al. Solidarności 5-9, I piętro, sala 135,  telefonicznie: 14 626 99 40, e-mailowo: centrum.tarnow@wup-krakow.pl.

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy