Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / kwiecień 2011 / "Trening w dokonywaniu samooceny" - zapraszamy na zajęcia 5-6.04.2011 r.

"Trening w dokonywaniu samooceny" - zapraszamy na zajęcia 5-6.04.2011 r.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza osoby planujące rozwój zawodowy na zajęcie pn. „Poznawanie siebie - trening w dokonywaniu samooceny".

Samoocena, samopoznanie i samoakceptacja odgrywają dużą rolę w procesie planowania rozwoju zawodowego człowieka w ciągu życia, na różnych jego etapach. Dobra znajomość  samego siebie, swoich możliwości i  zdolności powoduje, że człowiek jest w stanie wybrać taką drogę zawodową, która daje mu szanse rozwoju  i osiągnięcie sukcesu.

 „Poznawanie siebie"  to dwudniowy trening w dokonywaniu samooceny, którego celem  jest uświadomienie konieczności  aktywnego planowania  osobistego rozwoju zawodowego   oraz nowego sposobu myślenia                

o przyszłości zawodowej.  Jest ofertą dla  wszystkich osób  wybierających lub zmieniających zawód czy pracę, zamierzających uzupełnić lub rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe.

Udział w warsztatach pozwoli na zdobycie umiejętności w dokonywaniu samooceny własnych  kompetencji, zdolności  i zainteresowań, wspierających podejmowanie decyzji zawodowych.

Zajęcia realizowane będą 5 i 6 kwietnia 2011r. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy  w Krakowie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej  w Tarnowie,  al. Solidarności 5-9, I piętro, sala 126, od godz.9.00.

 

Na warsztat można zapisywać się osobiście, Tarnów, al. Solidarności 5-9, I piętro, sala 135,  telefonicznie: 14 626 99 40, e-mailowo: centrum.tarnow@wup-krakow.pl lub przez   elektroniczny formularz zapisu na stronie www.wup-krakow.pl

 

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy