Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / maj 2011 / Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą - zapraszamy na zajęcia 17-19 maja 2011 r.

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą - zapraszamy na zajęcia 17-19 maja 2011 r.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia pn.: "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą"

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą jest najważniejszym dla kandydata do pracy etapem procedury rekrutacyjnej. Aby dobrze wypaść, trzeba poznać reguły jej prowadzenia.

Uczestnictwo w zajęciach pozwoli uzyskać wiedzę i podstawowe umiejętności niezbędne do odpowiedniego zaprezentowania się pracodawcy, w tym między innymi:

  • przygotować się do odpowiedzi na standardowe i nietypowe pytania pracodawców;
  • poznać znaczenie zachowań werbalnych i niewerbalnych w trakcie tej rozmowy;
  • przećwiczyć symulacyjną rozmowę z pracodawcą.

 

Spotkanie odbędzie się w dniach 17-19 maja 2011 r. w godz.: 10.00-14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, pl. Na Stawach 1, parter, Sala spotkań grupowych (006) 

Na spotkania można zapisywać się: osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, pok. 003 (Sala Informacji Zawodowej), telefonicznie 12 42 40 738, drogą elektroniczną: centrum.krakow@wup-krakow.pl lub poprzez formularz zapisu na zajęcia

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!