Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / maj 2011 / Targi Edukacji i Pracy w Nowym Sączu

Targi Edukacji i Pracy w Nowym Sączu

24 maja 2011 r. w Nowym Sączu odbyły się Targi Edukacji i Pracy. Zostały zorganizowane przy współpracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu.

Doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej udzielali indywidualnych informacji zawodowych, a także  prezentowali usługi poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem pośrednictwa na transgranicznym rynku pracy.

Partnerzy słowaccy - asystenci EURES z Urzędów Pracy Spraw Socjalnych  i  Rodziny w Starej Lubowni i  Bardejowie na swoim stoisku prezentowali ponad 470 ofert pracy od słowackich pracodawców z regionu przygranicznego Zamagurie.  Ogółem na 20 stoiskach wystawienniczych przedstawiono 615 ofert pracy, z którymi  zapoznało się około 600 osób - absolwentów, studentów i mieszkańców Nowego Sącza i okolic - odwiedzających Targi.

Janina Strzałka - kierownik ZZ Nowy Sącz dokonuje uroczystego otwarcia Targów

 

Janina Strzałka - kierownik ZZ Nowy Sącz dokonuje uroczystego otwarcia Targów

 

Targi były współfinansowane z Wojewódzkiego Grantu EURES na lata 2010/2011, działanie nr 6 - wdrażanie działań transgranicznych. 

Stoisko słowackich Asystentów EURES 

Doradca  zawodowy na stoisku ZZ Nowy Sącz

Doradca  zawodowy na stoisku  ZZ Nowy Sącz