Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2011 / czerwiec 2011 / Zapraszamy na zajęcia "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą" 15-17 czerwca 2011

Zapraszamy na zajęcia "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą" 15-17 czerwca 2011

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty prowadzone przez doradcę zawodowego – psychologa, dla osób zainteresowanych uzyskaniem lub rozwijaniem umiejętności w zaprezentowaniu swojej osoby w rozmowie z pracodawcą pn. "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą" Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą

Uczestnictwo w zajęciach pozwoli uzyskać wiedzę i podstawowe umiejętności niezbędne do odpowiedniego zaprezentowania się pracodawcy, w tym między innymi:

  • przygotować się do odpowiedzi na standardowe i nietypowe pytania pracodawców;
  • poznać znaczenie zachowań werbalnych i niewerbalnych w trakcie tej rozmowy;
  • przećwiczyć symulacyjną rozmowę z pracodawcą.

Spotkanie odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2011 r. w godz. 10.00-14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, pl. Na Stawach 1, parter, Sala spotkań grupowych (006)

Na zajęcia można zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, sala 003, telefonicznie 12 4240738, drogą elektroniczną: centrum@wup-krakow.pl lub poprzez formularz zapisu na zajęcia.

Wstęp wolny. Zapraszamy!