Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2012 / listopad 2012 / "Biznesparty" w Tarnowie!

"Biznesparty" w Tarnowie!

Już po raz trzeci Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie włącza się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jednym z wydarzeń Tygodnia jest Dzień Informacji dla osób przedsiębiorczych „Biznesparty" organizowany przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie. Przyjdź 15 listopada i przekonaj się czy masz smykałkę do biznesu!

Przedsięwzięcie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarcze. Organizowane jest we współpracy z instytucjami lokalnymi oraz przedsiębiorcami.

„Biznesparty" odbędzie się w Tarnowie, al. Solidarności 5 - 9, I piętro, 15 listopada, w godz. od 10.00 do 12.00.

Biorąc udział w „Biznesparty" wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać wiedzę na temat:

  • procedur i formalności związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej,
  • obowiązujących dokumentów,
  • możliwości uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej

Przyjęta formuła zakłada indywidualne konsultacje osób zainteresowanych z zaproszonymi instytucjami oraz przedsiębiorcami w zorganizowanych w siedzibie tarnowskiego Centrum punktach konsultacyjno-informacyjnych.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnej analizy swojego pomysłu na firmę. Ułatwią im to konsultacje z przedstawicielami instytucji oraz przedsiębiorcami - praktykami, którzy na podstawie własnych doświadczeń pokażą, na jakie trudności napotykali i w jaki sposób je rozwiązali.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w „Biznesparty"!

 
Dzień Informacji dla osób przedsiębiorczych to jedna z wielu propozycji przygotowanych w ramach III Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości  w Małopolsce. Sprawdź co jeszcze organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Szczegółowe informacje o wszystkich propozycjach można znaleźć na stronie:

www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl