Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2012 / grudzień 2012 / "Metoda edukacyjna" - zapraszamy na spotkania z doradcą zawodowym

"Metoda edukacyjna" - zapraszamy na spotkania z doradcą zawodowym

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na cykl indywidualnych oraz grupowych spotkań z doradcą zawodowym "Metoda Edukacyjna", dzięki którym opracujesz plan swojego rozwoju zawodowego. Skorzystaj z szansy!

Na początku odkryjesz (na nowo) swoje zainteresowania, predyspozycje i zalety, określisz w które z nich chcesz zainwestować swój czas oraz energię, by je rozwijać zawodowo, a także nauczysz się planować (i realizować) kolejne działania, które przybliżą Cię do osiągnięcia ustalonych celów.

Jeśli zainteresował Cię powyższy opis, umów się na rozmowę wstępną (diagnostyczną) z doradcą zawodowym, który opowie jak przebiegać będzie cały proces „budowania projektu zawodowego”, a następnie zdecydujesz, czy chcesz wziąć w nim udział. 

Zapoznaj się z korzyściami jakie daje Metoda Eukacyjna i poznaj opinie uczestników o programie

Cały cykl obejmuje spotkania warsztatowe-grupowe oraz spotkania indywidualne z doradcą zawodowym. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12-osobowych, a osoby decydujące się brać w nich udział zobowiązują się do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach grupowych, w następujących terminach:

  • 16-17.01.2013
  • 30-31.01.2013
  • Do ustalenia
  • 8.02.2013

Zajęcia grupowe będą odbywać się w godzinach 10-14.00, w sali 006 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.

Na rozmowę wstępną można umówić się z doradcą zawodowym:telefonicznie: 12 42 40 738, mailowo: centrum.krakow@wup-krakow.pl lub osobiście: Wojewódzki Urząd Pracy Plac Na Stawach 1, parter, pok. 003. Wszystkie oferowane usługi są bezpłatne.