Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2013

Rok 2013

2013-12-30 12:00

WUP w Krakowie doceniony przez Bank Światowy

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie został zaproszony do Tbilisi, by zaprezentować doświadczenia związane z realizacją projektu "Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji".

Zobacz więcej

2013-12-20 16:20

Absolwenci startują w zawodzie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że barierę w dostępie do szkół zawodowych (policealnych, techników i zasadniczych szkół zawodowych) stanowi odległość od miejsca zamieszkania do danej placówki oświatowej. Codzienne dojazdy do szkół, podejmowanie pierwszej pracy, wysokość zarobków, zakładanie własnej działalności gospodarczej oraz bezrobocie i bierność zależą od wielu czynników. Czy miejsce zamieszkania ma wpływ na sukces zawodowy i edukacyjny?

Zobacz więcej

2013-12-20 14:52

Biznes w praktyce – spotkanie w Tarnowie

Studenci i członkowie stowarzyszenia Tarnowska Loża Biznesu w roli: tkacza, kowala i piekarza – to zdarzyło się w trakcie rozgrywki Chłopskiej Szkoły Biznesu!

Zobacz więcej

2013-12-12 14:45

Projekt WUP laureatem Konkursu „Dobre Praktyki EFS”

Projekt „Konserwator - program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia” znalazł się w gronie 7 najlepszych projektów EFS 2013.

Zobacz więcej

2013-12-12 13:10

Praca wakacyjna w Niemczech dla studentów i uczniów - lato 2014

Z Federalnego Urzędu Pracy (ZAV) w Bonn wpłynęła oferta pracy wakacyjnej dla polskich uczniów studentów w Niemczech na okres lata 2014.

Zobacz więcej

2013-12-11 16:39

Uwaga! Konkurs!

Jesteś uczniem klas 4-6 szkoły podstawowej? A może uczysz się w gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej? Zapraszamy do udziału w „Konkursie na plakat”.

Zobacz więcej

2013-12-10 11:25

Punkt Informacyjny EFS w Nowym Sączu

Zmiana danych kontaktowych

Zobacz więcej

2013-12-04 11:15

Ruszył serwis internetowy "Barometr zawodów – Małopolska"

Kogo szukają pracodawcy w Małopolsce? Czy znajdę pracę w swoim zawodzie? W jakich powiatach warto szukać zatrudnienia? Dzięki uruchomionemu właśnie serwisowi internetowemu „Barometr zawodów – Małopolska” już dziś można uzyskać odpowiedzi na te pytania.

Zobacz więcej

2013-12-02 13:55

Podziel się opinią

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i szukanie pracy - zapraszamy do wyrażenia swojej opinii na temat serwisów internetowych o tej tematyce.

Zobacz więcej

2013-11-29 12:20

Spotkanie z kuratorami sądowymi - tarnowscy doradcy w sądzie

Na zaproszenie Kuratora Okręgowego Sądu Okręgowego w Tarnowie 27 listopada odbyło się pierwsze wspólne spotkanie doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i działających na terenie subregionu tarnowskiego kuratorów sądowych.

Zobacz więcej

2013-11-27 12:55

Ustawa o ochronie miejsc pracy

W październiku br. weszła w życie Ustawa o szczególnych rozwiązaniach związanych z ochroną miejsc pracy.

Zobacz więcej

2013-11-27 09:45

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013 - Co się działo w Nowym Sączu?

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, z usług CIiPKZ w Nowym Sączu skorzystało łącznie 297 osób.

Zobacz więcej

2013-11-26 12:10

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013 - Co się działo w Krakowie?

W dniach 18-22.11.2013 r. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków, włączyło się w działania Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Zobacz więcej

2013-11-26 10:21

Czy radzisz sobie ze stresem?

Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie w sytuacjach stresowych, skorzystaj z warsztatu "Radzenie sobie ze stresem" organizowanym w grudniu w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie.

Zobacz więcej

2013-11-25 14:00

Debata „Prawo - praca – gospodarka”

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu debat „Gospodarka – prawo – społeczeństwo” organizowanych przez Państwową Inspekcję Pracy. Partnerem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Zobacz więcej

2013-11-25 12:50

Być przedsiębiorczym!

Tarnowscy doradcy z Centrum Informacji Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie po raz kolejny włączyli się w realizację działań w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Zobacz więcej

2013-11-25 10:05

Grudzień w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z grudniowej oferty warsztatów i spotkań w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie.

Zobacz więcej

2013-11-22 14:10

Seminarium o Małopolskim Partnerstwie na rzecz Kształcenia Ustawicznego

Partnerstwo dla kształcenia ustawicznego to rozwiązanie, które chce promować Ministerstwo Edukacji Narodowej, dlatego wspólnie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie przygotowało seminarium.

Zobacz więcej

2013-11-20 11:36

Tydzień z Kwestionariuszem Zainteresowań Zawodowych (ŚTP 2013)

Sprawdź czy masz duszę przedsiębiorcy wypełniając Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2013.

Zobacz więcej

2013-11-19 14:55

Możesz zostać przedsiębiorcą

Jak założyć działalność gospodarczą? Kto może pomóc w pierwszym okresie realizacji własnego biznesu? Jakie doświadczenia mają inni młodzi przedsiębiorcy?

Zobacz więcej