Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2013 / listopad 2013 / Czy radzisz sobie ze stresem?

Czy radzisz sobie ze stresem?

Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie w sytuacjach stresowych, skorzystaj z warsztatu "Radzenie sobie ze stresem" organizowanym w grudniu w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie.

Stres jest integralną częścią życia każdego z nas. Umiejetność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, zwłaszcza takich jak utrata pracy (8 miejsce w rankingu sytuacji stresowych) czy zmiana zawodu (18 miejsce) jest konieczna, jeśli mamy z miarę spokojnie przejść przez ten trudny okres w naszym życiu.

Jednodniowy warsztat "Radzenie sobie ze stresem" skierowany jest do osób poszukujących pracy, pracujących i bezrobotnych. W trakcie zajęć uczestnicy poznają zagadnienia związane z powstawaniem stresu w różnych sytuacjach, w tym w środowisku pracy. Poznają także swoje indywidualne reakcje na stres oraz metody radzenia sobie z nim.

Zajęcia odbędą się w dniu 18 grudnia 2013r. w godz. 10.00 – 14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Plac na Stawach 1, parter, Sala Spotkań Grupowych (006). 

Na spotkania można zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, pok. 003 (Sala Informacji Zawodowej), telefonicznie (12) 42 40 738, drogą elektronicznącentrum.krakow@wup-krakow.pl lub poprzez formularz zapisów na zajęcia.

Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy!