Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2013 / grudzień 2013

grudzień 2013

2013-12-30 12:00

WUP w Krakowie doceniony przez Bank Światowy

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie został zaproszony do Tbilisi, by zaprezentować doświadczenia związane z realizacją projektu "Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji".

Zobacz więcej

2013-12-20 16:20

Absolwenci startują w zawodzie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że barierę w dostępie do szkół zawodowych (policealnych, techników i zasadniczych szkół zawodowych) stanowi odległość od miejsca zamieszkania do danej placówki oświatowej. Codzienne dojazdy do szkół, podejmowanie pierwszej pracy, wysokość zarobków, zakładanie własnej działalności gospodarczej oraz bezrobocie i bierność zależą od wielu czynników. Czy miejsce zamieszkania ma wpływ na sukces zawodowy i edukacyjny?

Zobacz więcej

2013-12-20 14:52

Biznes w praktyce – spotkanie w Tarnowie

Studenci i członkowie stowarzyszenia Tarnowska Loża Biznesu w roli: tkacza, kowala i piekarza – to zdarzyło się w trakcie rozgrywki Chłopskiej Szkoły Biznesu!

Zobacz więcej

2013-12-12 14:45

Projekt WUP laureatem Konkursu „Dobre Praktyki EFS”

Projekt „Konserwator - program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia” znalazł się w gronie 7 najlepszych projektów EFS 2013.

Zobacz więcej

2013-12-12 13:10

Praca wakacyjna w Niemczech dla studentów i uczniów - lato 2014

Z Federalnego Urzędu Pracy (ZAV) w Bonn wpłynęła oferta pracy wakacyjnej dla polskich uczniów studentów w Niemczech na okres lata 2014.

Zobacz więcej

2013-12-11 16:39

Uwaga! Konkurs!

Jesteś uczniem klas 4-6 szkoły podstawowej? A może uczysz się w gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej? Zapraszamy do udziału w „Konkursie na plakat”.

Zobacz więcej

2013-12-10 11:25

Punkt Informacyjny EFS w Nowym Sączu

Zmiana danych kontaktowych

Zobacz więcej

2013-12-04 11:15

Ruszył serwis internetowy "Barometr zawodów – Małopolska"

Kogo szukają pracodawcy w Małopolsce? Czy znajdę pracę w swoim zawodzie? W jakich powiatach warto szukać zatrudnienia? Dzięki uruchomionemu właśnie serwisowi internetowemu „Barometr zawodów – Małopolska” już dziś można uzyskać odpowiedzi na te pytania.

Zobacz więcej