Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2013 / czerwiec 2013

czerwiec 2013

2013-06-28 08:55

XX Regionalne Targi Pracy PUP w Tarnowie

Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, uczestniczyli także w XX Regionalnych Targach Pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie.

Zobacz więcej

2013-06-28 08:50

Wakacyjne Targi Pracy OHP w Tarnowie

Pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie wzięli udział w Targach Pracy zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnowie.

Zobacz więcej

2013-06-27 11:43

Spotkanie dla doradców w Nowym Sączu

W dniu 25 czerwca 2013 r. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu, zespole zamiejscowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, odbyło się I spotkanie subregionalne dla doradców zawodowych.

Zobacz więcej

2013-06-27 11:40

Spotkanie dla doradców zawodowych w Tarnowie

W wydarzeniu organizowanym przez Zespół Zamiejscowy WUP w Tarnowie WUP w Krakowie udział wzięło 20 osób w Subregionu Tarnowskiego.

Zobacz więcej

2013-06-27 11:36

Relacja ze spotkania dla doradców zawodowych w Krakowie

Na spotkaniu dla osób świadczących poradnictwo zawodowe w Krakowie 26 czerwca stawiło się ponad 60 doradców zawodowych z Subregionu Krakowski Obszar Metropolitalny.

Zobacz więcej

2013-06-27 11:30

Doradcy zawodowi w Małopolsce będą współpracować

Ponad 130 doradców zawodowych i koordynatorów Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego w Małopolsce wzięło udział w spotkaniach koordynacyjnych organizowanych przez WUP Kraków.

Zobacz więcej

2013-06-26 11:20

Malujemy Oświęcim!

Tylko dziś - 26 czerwca – stwórz kolorową łąkę, a otrzymasz bilety do kina. Zapraszamy o godz. 16 do Oświęcimia na ul. Słowackiego 43, od strony Placu Pokoju!

Zobacz więcej

2013-06-24 12:35

Po konferencji „Expressu do zatrudnienia”

Przedstawiciele m.in. samorządów, urzędów pracy i ośrodków pomocy społecznej wzięli udział w konferencji „Śladami Brytyjczyków – czy to się może udać w Polsce?”

Zobacz więcej

2013-06-20 13:05

Oferta Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie dla rodziców

Jesteś rodzicem? Chcesz określić ważne dla Ciebie cele w obszarze zawodowym i/ lub osobistym oraz opracować plan ich osiągnięcia?

Zobacz więcej

2013-06-18 14:05

Marzysz o własnym biznesie? Przyjdź na warsztaty "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Zobacz więcej

2013-06-18 07:00

„Express do zatrudnienia” podsumowuje I etap

„Śladami Brytyjczyków – czy to się może udać w Polsce?” Konferencja pod takim właśnie tytułem podsumuje I etap realizacji projektu „Express do zatrudnienia – innowacyjny model aktywizacji osób bezrobotnych”. Wydarzenie będzie miało miejsce 21 czerwca br. w Kinie Kijów w Krakowie.

Zobacz więcej

2013-06-17 15:25

Zmiana numerów rachunków bankowych

Z dniem 1 lipca 2013 r. ulegną zmianie dotychczasowe numery rachunków bankowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Zobacz więcej

2013-06-17 10:35

„Moja kariera, mój plan, moje życie”

„Moja kariera, mój plan, moje życie” to hasło kolejnej edycji targów pracy, zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnowie, w których udział wzięli specjaliści z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie.

Zobacz więcej

2013-06-17 09:20

Spotkania dla doradców zawodowych w Małopolsce

Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza wszystkich doradców zawodowych z Małopolski na spotkania w subregionach: w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie, Oświęcimiu i Nowym Targu.

Zobacz więcej

2013-06-14 14:20

Kompetencje i predyspozycje zawodowe - Poznaj siebie!

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia pn.: "Kompetencje i predyspozycje zawodowe"

Zobacz więcej

2013-06-13 09:20

Spotkanie "Pisanie CV i listu motywacyjnego"

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych stworzeniem poprawnych dokumentów aplikacyjnych na spotkanie "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego"

Zobacz więcej

2013-06-12 09:00

Szukasz pracy? Poznaj metody poszukiwania zatrudnienia!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia "Metody poszukiwania pracy"

Zobacz więcej

2013-06-11 10:30

Poznaj sztukę zakładania firmy. Weź udział w warsztatach!

Marzysz o własnym biznesie? Masz już jakiś pomysł na firmę? Zapraszamy na warsztaty "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Zobacz więcej

2013-06-10 12:50

Wsiądź do Pociągu do „Kariery”!

Taki tytuł nosi cykl spotkań filmowo – dyskusyjnych, organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Zobacz więcej

2013-06-10 08:35

Jak być innowacyjnym?

W ubiegłym tygodniu Małopolską rządziły innowacje. W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji w różnych miastach regionu odbywały się panele dyskusyjne, szkolenia, seminaria, targi czy prezentacje innowacyjnych rozwiązań.

Zobacz więcej