Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2013 / lipiec 2013

lipiec 2013

2013-07-31 12:50

Wsiądź do Pociągu do „Kariery”! - Zapraszamy na spotkanie filmowo - dyskusyjne

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na spotkanie z cyklu: Wsiądź do Pociągu do „Kariery”!

Zobacz więcej

2013-07-29 13:30

"Sztuka planowania czasu” – zapraszamy na zajęcia w Tarnowie!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza na warsztat pn. "Sztuka planowania czasu”.

Zobacz więcej

2013-07-24 08:21

Badanie szkolnictwa wyższego

WUP w Krakowie zaprasza do zapoznania się z raportem podsumowującym „Badanie tendencji i kierunków zmian na rynku usług szkolnictwa wyższego w województwie małopolskim”.

Zobacz więcej

2013-07-19 07:45

Metody rekrutacji i selekcji od podszewki - zapraszamy na zajęcia w Tarnowie!

Jesteś zainteresowany, w jaki sposób firmy pozyskują pracowników, jakie stosują metody, na co zwracają szczególną uwagę w procesie rekrutacji?

Zobacz więcej

2013-07-19 07:35

„Własna firma – zanim zrealizujesz pomysł” zapraszamy na zajęcia w Tarnowie!

Jesteś zainteresowany założeniem własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza na zajęcia warsztatowe pn. „Własna firma – zanim zrealizujesz pomysł”

Zobacz więcej

2013-07-11 13:50

Konkurs dla dziennikarzy - przedłużony do 1 sierpnia

Zainteresowanych Ekonomią Społeczną uprzejmie informujemy, że Konkurs dla dziennikarzy prasy lokalnej prezentujący lokalne inicjatywy z ES w tle, na mocy rekomendacji Komisji Konkursowej został wydłużony do 1 sierpnia br. Złożone dotychczas prace nie zostały ocenione i otwarte. Nastąpi to w późniejszym terminie, który określa Regulamin Konkursu.

Zobacz więcej

2013-07-09 10:15

Poznaj swoje kompetencje i predyspozycje zawodowe! Przyjdź na zajęcia!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, zaprasza na spotkanie pn. "Kompetencje i predyspozycje zawodowe"

Zobacz więcej

2013-07-08 14:55

Rozstrzygnięcie konkursu na nabór partnera do projektu WUP

Stowarzyszenie WIOSNA będzie partnerem WUP do realizacji projektu realizowanego w trybie systemowym pn. „50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni”.

Zobacz więcej

2013-07-08 12:00

Czy chcesz założyć własny biznes? Przyjdź na warsztaty "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Zobacz więcej

2013-07-08 09:05

Konferencja regionalna „Fundusze Europejskie w Małopolsce 2014-2020 – szanse i możliwości!”

Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w konferencji, podczas której zostaną przedstawione założenia przygotowywanego Regionalnego Programu Operacyjnego dla Małopolski na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się 9 lipca br. w Auli Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przy al. 29-tego Listopada 46.

Zobacz więcej

2013-07-05 14:05

Doradcy zawodowi pomagają osadzonym w zakładzie karnym w Tarnowie

27 czerwca 2013 r. doradcy zawodowi WUP Kraków wzięli udział w spotkaniu dla osadzonych w tarnowskim zakładzie karnym. Spotkanie miało charakter prezentacyjno – konsultacyjny i wpisywało się w trwającą już niemal dwa lata współpracę WUP z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Krakowie.

Zobacz więcej

2013-07-05 11:40

Odnajdź się w czasie! Przyjdź na spotkanie "Sztuka planowania czasu"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia pt. „Sztuka planowania czasu”

Zobacz więcej

2013-07-04 15:30

Raport "Rynek pracy w Małopolsce 2012" już dostępny!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do zapoznania się z najnowszym raportem dotyczącym rynku pracy oraz kształcenia w Małopolsce.

Zobacz więcej

2013-07-04 08:50

Rozmowa kwalifikacyjna? To nie takie straszne! - Przyjdź na warsztaty!

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą"

Zobacz więcej

2013-07-03 08:30

Poznaj metody poszukiwania zatrudnienia! Przyjdź na spotkanie!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia na których poszerzysz wiedzę i umiejętności z zakresu metod poszukiwania pracy - "Metody poszukiwania zatrudnienia"

Zobacz więcej