Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2013 / sierpień 2013

sierpień 2013

2013-08-29 09:10

Rób zdjęcia i wygrywaj! Bo Życie to rozwój!

Jeśli zrobisz zdjęcie pomarańczowego kwiatu w sytuacji związanej z POKL, możesz wygrać kurs językowy lub zestaw sportowy.

Zobacz więcej

2013-08-26 11:59

Badanie oczekiwań klientów Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Małopolski do przyłączenia się do badania oczekiwań klientów Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu.

Zobacz więcej

2013-08-19 12:09

Wsiądź do Pociągu do „Kariery”!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na spotkanie z cyklu: Wsiądź do Pociągu do „Kariery”!

Zobacz więcej

2013-08-14 10:55

Zbadaj swoje predyspozycje zawodowe!

Nie wiesz jakie wybrać studia, trudno Ci zdecydować który zawód będzie dla Ciebie najlepszy, zastanawiasz się jaki kurs zawodowy będzie najlepszym wyborem? Jeżeli masz takie lub podobne pytania pomożemy Ci na nie znaleźć odpowiedz.

Zobacz więcej

2013-08-13 14:00

Badanie losów absolwentów szkół zawodowych

WUP w Krakowie zaprasza do zapoznania się z raportem podsumowującym „Badanie losów absolwentów szkół zawodowych”.

Zobacz więcej

2013-08-13 11:00

Zmiana terminu zajęć "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej informuje, że zajęcia "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego" odbędą się w dniu 27 sierpnia, w godz. 10.00-14.00, pl. Na Stawach 1, Sala Spotkań Grupowych 006.

Zobacz więcej

2013-08-08 11:20

Myślisz o własnym biznesie? Przyjdź na warsztaty "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Zobacz więcej

2013-08-07 11:50

Warsztaty "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą"

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą"

Zobacz więcej

2013-08-06 12:05

Nie wiesz jak napisać CV czy list motywacyjny? Zapisz się na zajęcia!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia pn.: "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego"

Zobacz więcej

2013-08-02 11:55

Jak odnaleźć się w czasie? Dowiesz się na spotkaniu "Sztuka planowania czasu"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia pt. „Sztuka planowania czasu”

Zobacz więcej

2013-08-01 08:50

Czy chcesz lepiej i efektywniej szukać zatrudnienia? Zapisz się na spotkanie!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia na których poszerzysz wiedzę i umiejętności z zakresu metod poszukiwania pracy - "Metody poszukiwania zatrudnienia"

Zobacz więcej