Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2013

Rok 2013

2013-09-05 09:50

Kolejny cykl spotkań dla doradców zawodowych

Doradców zawodowych i koordynatorów Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego w Małopolsce zapraszamy na spotkania organizowane od 16 do 18 września.

Zobacz więcej

2013-09-05 08:46

Poznaj tajemnice rozmowy kwalifikacyjnej - Przyjdź na warsztaty!

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą"

Zobacz więcej

2013-09-03 15:19

Express do zatrudnienia – nowa metoda wsparcia bezrobotnych

W Tarnowie, 3 września została podpisana umowa, na mocy której 1000 osób bezrobotnych przejdzie pod opiekę prywatnej agencji zatrudnienia, która pomoże im w znalezienu pracy. To kolejny etap nowatorskiego projektu „Express do zatrudnienia - innowacyjny model aktywizacji osób bezrobotnych", który jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w partnerstwie z firmą doradczą KPMG Advisory oraz 6 powiatowymi urzędami pracy.

Zobacz więcej

2013-09-03 08:48

VII edycja konkursu „ludzka twarz EFS”

Na początku sierpnia została ogłoszona VII edycja konkursu dla dziennikarzy „ludzka twarz EFS”. Organizatorem konkursu jest Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce.

Zobacz więcej

2013-08-29 09:10

Rób zdjęcia i wygrywaj! Bo Życie to rozwój!

Jeśli zrobisz zdjęcie pomarańczowego kwiatu w sytuacji związanej z POKL, możesz wygrać kurs językowy lub zestaw sportowy.

Zobacz więcej

2013-08-26 11:59

Badanie oczekiwań klientów Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Małopolski do przyłączenia się do badania oczekiwań klientów Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu.

Zobacz więcej

2013-08-19 12:09

Wsiądź do Pociągu do „Kariery”!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na spotkanie z cyklu: Wsiądź do Pociągu do „Kariery”!

Zobacz więcej

2013-08-14 10:55

Zbadaj swoje predyspozycje zawodowe!

Nie wiesz jakie wybrać studia, trudno Ci zdecydować który zawód będzie dla Ciebie najlepszy, zastanawiasz się jaki kurs zawodowy będzie najlepszym wyborem? Jeżeli masz takie lub podobne pytania pomożemy Ci na nie znaleźć odpowiedz.

Zobacz więcej

2013-08-13 14:00

Badanie losów absolwentów szkół zawodowych

WUP w Krakowie zaprasza do zapoznania się z raportem podsumowującym „Badanie losów absolwentów szkół zawodowych”.

Zobacz więcej

2013-08-13 11:00

Zmiana terminu zajęć "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej informuje, że zajęcia "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego" odbędą się w dniu 27 sierpnia, w godz. 10.00-14.00, pl. Na Stawach 1, Sala Spotkań Grupowych 006.

Zobacz więcej

2013-08-08 11:20

Myślisz o własnym biznesie? Przyjdź na warsztaty "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Zobacz więcej

2013-08-07 11:50

Warsztaty "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą"

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą"

Zobacz więcej

2013-08-06 12:05

Nie wiesz jak napisać CV czy list motywacyjny? Zapisz się na zajęcia!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia pn.: "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego"

Zobacz więcej

2013-08-02 11:55

Jak odnaleźć się w czasie? Dowiesz się na spotkaniu "Sztuka planowania czasu"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia pt. „Sztuka planowania czasu”

Zobacz więcej

2013-08-01 08:50

Czy chcesz lepiej i efektywniej szukać zatrudnienia? Zapisz się na spotkanie!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia na których poszerzysz wiedzę i umiejętności z zakresu metod poszukiwania pracy - "Metody poszukiwania zatrudnienia"

Zobacz więcej

2013-07-31 12:50

Wsiądź do Pociągu do „Kariery”! - Zapraszamy na spotkanie filmowo - dyskusyjne

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na spotkanie z cyklu: Wsiądź do Pociągu do „Kariery”!

Zobacz więcej

2013-07-29 13:30

"Sztuka planowania czasu” – zapraszamy na zajęcia w Tarnowie!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza na warsztat pn. "Sztuka planowania czasu”.

Zobacz więcej

2013-07-24 08:21

Badanie szkolnictwa wyższego

WUP w Krakowie zaprasza do zapoznania się z raportem podsumowującym „Badanie tendencji i kierunków zmian na rynku usług szkolnictwa wyższego w województwie małopolskim”.

Zobacz więcej

2013-07-19 07:45

Metody rekrutacji i selekcji od podszewki - zapraszamy na zajęcia w Tarnowie!

Jesteś zainteresowany, w jaki sposób firmy pozyskują pracowników, jakie stosują metody, na co zwracają szczególną uwagę w procesie rekrutacji?

Zobacz więcej

2013-07-19 07:35

„Własna firma – zanim zrealizujesz pomysł” zapraszamy na zajęcia w Tarnowie!

Jesteś zainteresowany założeniem własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza na zajęcia warsztatowe pn. „Własna firma – zanim zrealizujesz pomysł”

Zobacz więcej