Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2014 / sierpień 2014 / Pracodawco, weź udział w Targach Pracy!

Pracodawco, weź udział w Targach Pracy!

TARGI PRACY – INFORMACJA, DORADZTWO, OFERTY PRACY odbędą się 9 października 2014 r. w Krakowie w ramach Europejskich Dni Pracy w Małopolsce 2014.

Uczestnictwo w Targach Pracy będzie okazją dla pracodawców do przedstawienia swojej oferty oraz spotkania się i porozmawiania z kandydatami poszukującymi zatrudnienia. Każda firma, która weźmie udział w Targach otrzyma:

  • bezpłatne stoisko wystawiennicze;
  • możliwość zamieszczenia informacji o firmie oraz realizowanych działaniach i oferowanych przez nią usługach w katalogu www umieszczonym na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie www.wup-krakow.pl .

W zeszłorocznych Targach Pracy udział wzięło blisko 50 podmiotów. Wśród nich znaleźli się przede wszystkim pracodawcy, instytucje rynku pracy, doradcy EURES z krajów europejskich, a także przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Państwowej Inspekcji Pracy. Małopolanie chętnie i licznie odwiedzali stoiska wystawców - zasięgali opinii na temat zatrudnienia, szkoleń czy wyjazdów za granicę. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1600 osób.

Targi organizowane są w ramach Europejskich Dni Pracy w Małopolsce, które odbędą się w dniach 2 - 9 października 2014 r. w Nowym Sączu, Tarnowie oraz Krakowie. Ideą przewodnią przedsięwzięcia jest przedstawienie korzyści płynących z mobilności zawodowej i geograficznej. Wydarzenie umożliwia także wymianę informacji pomiędzy pracodawcami, instytucjami rynku pracy i osobami poszukującymi ofert pracy, staży oraz wolontariatu w Europie.

Firmy zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz formularza do katalogu  i przesłanie ich na adres: eures@wup-krakow.pl do 15 września 2014 roku. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa wystawców w Targach Pracy.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: eures@wup-krakow.pl lub telefonicznie: 12 424 07 35; 12 428 78 60.

Natomiast już 4 września w Krakowie podczas seminarium „Moja firma w Europie" małopolscy przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się na jakie wsparcie publiczne mogą liczyć . Jak otworzyć firmę za granicą, jakie ułatwienia dla prowadzenia biznesu planują władze samorządowe, w tym także służby zatrudnienia - na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź w czasie spotkania - szczegóły.