Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2015 / grudzień 2015 / Zakończenie działalności Punktów Informacyjnych EFS w Tarnowie i Nowym Sączu

Zakończenie działalności Punktów Informacyjnych EFS w Tarnowie i Nowym Sączu

W związku zamykaniem wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, z dniem 31.12.2015 r. w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie kończą działalność Punkty Informacyjne Europejskiego Funduszu Społecznego w Tarnowie i Nowym Sączu.

 

W badaniu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego z 2013 r. Punkty Informacyjne EFS z Małopolski zajęły najwyższą pozycję, natomiast najlepszym Punktem EFS w Polsce został Punkt Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie zlokalizowany w Zespole Zamiejscowym w Nowym Sączu. Wysoko oceniona została nie tylko wiedza, profesjonalizm pracowników, ale również sposób przekazywania informacji. W rankingu województw, ze względu na poziom obsługi świadczony w Punktach Informacyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki za 2013 r., Punkty Informacyjne EFS z Małopolski zajęły pierwsze miejsce w Polsce. Pod względem średnich wyników z trzech ostatnich badań w latach 2009, 2011 i 2013 Województwo Małopolskie zostało ocenione jako jedno z trzech najlepszych województw (z warmińsko-mazurskim i pomorskim). Pod względem średnich wyników z ostatnich trzech badań najlepiej wypadły następujące Punkty Informacyjne PO KL:

 

  • 1. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Zespół Zamiejscowy w Tarnowie
  • 2. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu
  • 3. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu
  • 4. Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie

 

Pracownikom PIEFS w Tarnowie i Nowym Sączu dziękujemy za zaangażowanie i dotychczasową pracę. Mieszkańców Małopolski poszukujących wsparcia z funduszy europejskich zapraszamy do skorzystania z pomocy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce lub Punktu Konsultacyjnego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie:

 

Adres:

Kraków, Plac Na Stawach 1, I piętro, pokój 101

Telefony do konsultantów:

tel. 12 424 07 37 faks 12 619 84 32

Adres e-mail:

efs@wup-krakow.pl

Godziny pracy punktu:

pon.-pt. 8:00-16:00