Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2015 / maj 2015 / Trwa Małopolski Festiwal Innowacji

Trwa Małopolski Festiwal Innowacji

Ponad 100 wydarzeń w całej Małopolsce promujących innowacyjność w różnych obszarach. Zapraszamy do udziału!

Trwa Małopolski Festiwal Innowacji

Festiwal Innowacji w WUP Kraków

 

Małopolski Festiwal Innowacji to cykl wydarzeń, które pozwalają oswoić się z najnowszymi technologiami w regionie i zgłębić informacje na ich temat. Tegoroczny Festiwal odbywa się w dniach 25 - 31 maja. Koordynatorem i głównym organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jest jednym z partnerów Festiwalu.

Małopolski Festiwal Innowacji to 7 dni doznań, ponad 40 partnerów, w tym najbardziej prestiżowe krakowskie uczelnie wyższe, dynamicznie rozwijające się start-upy, jak chociażby CodeWise, prężnie działające firmy (m.in. Delphi), klastry (m.in. Klaster LifeScience Kraków), instytuty badawczo-rozwojowe będące kuźniami polskich patentów oraz szereg instytucji i firm, które chcą przybliżyć potęgę a zarazem konieczność innowacyjnego działania. Zaplanowanych zostało 100 wydarzeń odbywających się w kilku miastach Małopolski - Krakowie, Tarnowie, Chrzanowie, Nowym Targu, Słomnikach. Wstęp na wszystkie jest bezpłatny, jednak na niektóre z nich obowiązują zapisy.

Harmonogram tutaj:

www.festiwalinnowacji.malopolska.pl/

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie włączył się  w wydarzenie prezentując innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy m.in bony szkoleniowe oraz model zlecania usług.