Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2015 / maj 2015 / VIII Konferencja Małopolska otwarta na wiedzę

VIII Konferencja Małopolska otwarta na wiedzę

Już 13 maja zapraszamy na kolejną odsłonę Konferencji Małopolska otwarta na wiedzę. W tym roku pod hasłem "Od wyzwań do rozwiązań" będziemy mówić o zadaniach stojących przed regionem chcącym budować przewagę konkurencyjną w oparciu o potencjał swoich mieszkańców. Początek wydarzenia – godz. 10.00, Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.

Na tle najnowszych badań postaramy się zaprezentować zmiany wprowadzane na szczeblu centralnym oraz działania podejmowane przez województwo małopolskie w obszarze uczenia się osób dorosłych, które składają się na spójną wizję systemu wspierającego zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Druga część konferencji odbędzie się w formie debaty z udziałem zaproszonych gości oraz publiczności, podczas której będziemy chcieli przedyskutować wątpliwości związane z wprowadzaniem w Małopolsce innowacyjnych rozwiązań z dziedziny edukacji oraz odpowiedzieć na pytania pojawiające się podczas ich testowania. Debata będzie okazją do wspólnego zastanowienia się, w jaki sposób należy wprowadzać zmiany, aby sprostać wymaganiom stawianym przez współczesną gospodarkę.

Zobacz program.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wysłanie zgłoszenia do 7 maja mailowo na adres pociagdokariery@wup-krakow.pl lub faxem na nr 12 422 97 85.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Budowa krajowego systemu kwalifikacji – pilotażowe wdrożenie krajowego systemu kwalifikacji oraz kampania informacyjna dotycząca jego funkcjonowania, realizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

Zapraszamy!