Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2015 / czerwiec 2015 / Festiwal Funduszy Europejskich - już w niedzielę w Tarnowie

Festiwal Funduszy Europejskich - już w niedzielę w Tarnowie

Miliony atrakcji dla całej rodziny! „Małopolska myśli o Tobie. Festiwal Funduszy Europejskich” już 28 czerwca na Rynku i Placu Rybnym w Tarnowie.

Od godziny 12:00 czeka wiele atrakcji, m.in. interaktywny kącik zabaw, warsztaty poligraficzne, zajęcia edukacyjne, twórcze zabawy z dekorowaniem, warsztaty druku na odzieży, pokazy teatru tańca, warsztaty garncarstwa, ceramiki i rękodzieła ludowego, lecznicze masaże i konsultacje z zakresu profilaktyki zdrowia, konkursy z nagrodami.

W czasie festiwalu odbędą się także koncerty finalistów Kontra-Takt oraz Sing&Record. O 20:00 muzyczną ucztę dla ucha zaserwuje gwiazda wieczoru, czyli Krynicka Orkiestra Zdrojowa w repertuarze światowych sław, m.in. Celine Dion, Louisa Armstronga, Stinga, Michaela Buble, Franka Sinatry. Zagrają także rockową wersję V symfonii Beethovena.

W specjalnie zaaranżowanym miasteczku namiotowym będzie można spotkać małopolskich wystawców, którzy podjęli wyzwanie, skorzystali z unijnych dotacji, pokazali światu swój oryginalny projekt i osiągnęli niebywały sukces. Imprezy, w sześciu miastach Małopolski, przybiorą formę targową, dlatego każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z interesujących go atrakcji.

„Małopolska myśli o Tobie. Festiwal Funduszy Europejskich" to cykl letnich imprez plenerowych, które odbędą się w sześciu miastach regionu: 28 czerwca w Tarnowie, 12 lipca w Oświęcimiu, 9 sierpnia w Nowym Sączu, 16 sierpnia w Rabce-Zdroju, 30 sierpnia w Dobczycach i 12-13 września w Krakowie. Organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. To seria imprez z udziałem beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy zaprezentują swoją ofertę na stoiskach.

Na Festiwal Funduszy Europejskich zaprasza Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji o Festiwalu

Spot reklamowy