Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2015 / czerwiec 2015 / Kompetencje na start

Kompetencje na start

O kompetencjach, które są potrzebne na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy porozmawiają eksperci 8 czerwca w Krakowie. W ramach obchodów Małopolskiego Dnia Uczenia się odbędzie się międzynarodowa debata ekspercka pn. “Kompetencje na start”, nad którą patronat objął Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Krakowski Park Technologiczny.
W debacie głos zabiorą pracodawcy, przedstawiciele biznesu, administracji, organizacji, które w swojej codziennej działalności stykają się z różnymi koncepcjami kształtowania kompetencji przyczyniających się do utrzymania dobrej p

ozycji na rynku pracy. W gronie tym nie zabraknie przedstawicieli młodych firm, startupów, ale również przedsiębiorstw, które wykorzystują badania naukowe do rozwoju i poprawy konkurencyjności firmy. Będą oni przykładem na wykorzystanie różnych kompetencji we wzajemnej współpracy i dla wzajemnych korzyści. Eksperci spróbują opowiedzieć na pytanie: jak stworzyć warunki do wykorzystywania wzajemnych kompetencji i wypracują rekomendacje dotyczącego tego jakie kompetencje należy wspierać wykorzystując do tego środki unijne.

Wydarzenie jest jednym z wielu, które odbywają się w tym dniu w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się.
Szczegółowy harmonogram na www.pociagdokariery.pl.