Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2015 / czerwiec 2015 / Orawskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Orawskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Pracownicy Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie uczestniczyli w Orawskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gminy Jabłonka, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Jabłonce zorganizowały 10 czerwca br. Orawskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Wydarzenie kierowane było przede wszystkim do młodzieży bezrobotnej i poszukującej pracy, absolwentów wchodzących na rynek pracy, młodzieży uczącej się, a także wszystkich osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia, planowaniem kariery zawodowej i rozwojem osobistym.

 zmniejszone

Na stoiskach wystawienniczych swoje oferty pracy prezentowali lokalni pracodawcy. Zainteresowani mogli również skorzystać z ofert zatrudnienia dostępnych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nowym Targu. Na stoiskach dostępne były oferty instytucji edukacyjnych w tym min. Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Pracownicy Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu udzielali na Orawskich Targach Przedsiębiorczości indywidualnych informacji zawodowych na temat rynku pracy, poszukiwania pracy, możliwości dalszego kształcenia się i szkolenia oraz adresów stron internetowych przydatnych przy planowaniu kariery zawodowej. Ponadto informowali o usługach Eures, warunkach życia i pracy w krajach UE i EOG.

Patronat honorowy nad Targami objął Pan Antoni Karlak - Wójt Gminy Jabłonka.