Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2015 / czerwiec 2015 / Spotkanie koordynacyjne dla doradców klienta z powiatowych urzędów pracy województwa małopolskiego

Spotkanie koordynacyjne dla doradców klienta z powiatowych urzędów pracy województwa małopolskiego

W dniu 15 czerwca odbyło się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie spotkanie koordynacyjne dla doradców klienta z powiatowych urzędów pracy. Organizatorem spotkania było Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie.

W programie spotkania znalazło swoje miejsce wiele interesujących tematów; szczególnym walorem spotkania była gościnna prezentacja pani Magdaleny Miski, Starszego Inspektora Pracy Okręgowej Inspekcji Pracy w Krakowie w tematyce „Cudzoziemiec szuka pracy” – co nowego w przepisach prawa. Wystąpienie okazało się inspiracją do ciekawej dyskusji.

Ponadto przedstawiciel projektu „Express do zatrudnienia” przedstawił pakiet usług wsparcia stosowany w projekcie przez operatora oraz efektywność poszczególnych narzędzi. Jako stały element spotkań koordynacyjnych, tak i tym razem, przedstawiono aktualne przepisy prawa w zakresie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego na wypadek bezrobocia. W spotkaniu uczestniczyły 33 osoby.

Wszystkie przedstawione zagadnienia stanowią odpowiedź na propozycje tematów zgłaszanych przez doradców klienta. Kolejne spotkanie planujemy dla Państwa we wrześniu – już teraz czekamy na Wasze propozycje tematów, które warto przedyskutować.

Dziękujemy za aktywność i zapraszamy ponownie!