Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2016 / lipiec 2016 / Zrób Bilans Kariery w Bochni

Zrób Bilans Kariery w Bochni

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach Wydział Zamiejscowy w Bochni, we wtorek, 5 lipca 2016 r., zapraszają na Bilans Kariery.

Do skorzystania z Bilansu Kariery zachęcamy osoby pracujące.

Chcąc ułatwić Państwu zorientowanie się czy nasze usługi przeznaczone są również dla Państwa, przygotowaliśmy krótki test. Można go znaleźć na stronie https://www.pociagdokariery.pl/kierunek-kariera-1/81,jak-sprawdzic-czy-moge-skorzystac-z-oferty-kierunku-kariera. Zapraszamy do wypełniania.

Doradcy zawodowi będą dyżurować w godzinach od 8.00 do 14.00 w budynku uczelni w Bochni, przy ul. Trudnej 1 (sala nr 1 na parterze).

Kolejny planowany termin dyżuru to 6 września br. Zgłoszenia chętnych do skorzystania z usługi przyjmowane są pod nr tel.: 12 619 84 55.

Przypominamy, że Bilans Kariery pozwala na podsumowanie swojego dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia oraz odbytych kursów i szkoleń, a także innych posiadanych umiejętności, ale w żaden sposób nieudokumentowanych. Bilans Kariery stanowi także pierwszy krok do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe i komputerowe, które będą dostępne pod koniec 2016 r.