Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2016 / sierpień 2016 / Zrób Bilans Kariery w Oświęcimiu

Zrób Bilans Kariery w Oświęcimiu

Od środy, 3 sierpnia, w Oświęcimiu, w ramach Festiwalu Funduszy Europejskich będzie można skorzystać z usług poradnictwa zawodowego. Do skorzystania z Bilansu Kariery zachęcamy szczególnie osoby pracujące.

Doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będą dostępni w Mobilnym Punkcie Informacyjnym, umieszczonym na rynku w Oświęcimiu w następujących terminach:

  • środa, 3 sierpnia, w godz. 11.00-18.00;
  • czwartek, 4 sierpnia, w godz. 11.00-18.00;
  • piątek, 5 sierpnia, w godz. 11.00-18.00;
  • sobota, 6 sierpnia, w godz. 11.00-18.00;
  • niedziela, 7 sierpnia, w godz. 14.00-19.00.

 

Bilans Kariery - pierwszy krok do otrzymania bonów szkoleniowych

Bilans Kariery to coś więcej niż CV (życiorys). W czasie jego trwania można określić, co chce się robić w przyszłości, jak się kształcić czy jakie szkolenie wybrać. Uczestnicy dowiadują się, co stanowi ich przewagę na rynku pracy. W efekcie poznają swoje możliwości, potencjał i kompletują portfolio, a doradca pomaga im stworzyć indywidualny plan rozwoju edukacyjno-zawodowego. Usługa ta to także pierwszy krok do skorzystania z bonów szkoleniowych na szkolenia językowe i komputerowe.

Z Bilansu Kariery mogą skorzystać osoby pracujące (zatrudnione na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniające pracowników), które:

  • ukończyły 25 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia;
  • są w jakiś sposób związane z Małopolską - mieszkają tu lub tu się uczą czy pracują.

Jeśli nie jesteś pewny, czy spełniasz powyższe kryteria - wypełnij krótki test i sprawdź czy możesz skorzystać z Bilansu Kariery. Jeżeli wiesz, że je spełniasz, przyjdź w dniach  3-7 sierpnia do Mobilnego Punktu Informacyjnego na rynku w Oświęcimiu, możesz zabrać z sobą wcześniej wypełniony formularz zgłoszeniowy (wydrukuj i podpisz). Możesz również skontaktować się z Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie i umówić się na spotkanie z doradcą.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie
e-mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl
tel.: 12 424 07 38

Więcej informacji o projekcie Kierunek Kariera (w ramach którego prowadzony jest Bilans Kariery, a na przełomie 2016 i 2017 roku oferowane będą bony szkoleniowe) udziela:

Biuro projektu „Kierunek Kariera" 
e-mail: kariera@wup-krakow.pl
tel.: 12 619 84 55