Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / styczeń 2017 / "Babski poniedziałek" z Bilansem Kariery

"Babski poniedziałek" z Bilansem Kariery

Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie 23 stycznia podczas "Babskiego poniedziałku" prezentowali ofertę tarnowskiego Centrum oraz promowali wśród uczestników imprezy usługę Bilansu Kariery.

Bilans Kariery pozwala na podsumowanie swojego dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia, odbytych kursów i szkoleń, a także innych umiejętności, które posiadamy, ale nie są one w żaden sposób udokumentowane. Bilans Kariery stanowi także pierwszy krok do otrzymania bonów na szkolenia językowe, w zakresie kompetencji cyfrowych oraz inne szkolenia ogólne, w tym prawo jazdy kat. A i B.

Doradcy zawodowi przedstawiali założenia projektu "Kierunek Kariera", w tym warunki i korzyści uczestnictwa w projekcie. Osobom odwiedzającym stoisko były wręczane ulotki i materiały promujące zarówno ofertę tarnowskiego Centrum Informacji i Promocji Zatrudnienia, jak i projekt "Kierunek Kariera".

"Babski poniedziałek" zorganizowało Centrum Sztuki Mościce. Jest to wydarzenie cykliczne. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca płeć piękna ma wieczór dla siebie. Organizatorzy prócz projekcji filmu zapewniają spotkania z przedstawicielami lokalnych firm i instytucji. Uczestnicy imprezy mają możliwość obejrzenia i spróbowania różnych produktów i usług czy po prostu wymienienia się różnymi informacjami i doświadczeniami.