Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / styczeń 2017 / Inauguracja systemu bonowego dla uczestników "Kierunku Kariera"

Inauguracja systemu bonowego dla uczestników "Kierunku Kariera"

26 stycznia 2017 r. w projekcie "Kierunek Kariera" ruszył system bonowy.

Start ogłoszono na spotkaniu z instytucjami szkoleniowymi zainteresowanych oferowaniem usług uczestnikom projektu. 

Start systemu, dla dotychczasowych uczestników projektu, oznacza możliwość zawarcia umowy o dofinansowanie i odebrania bonów na wybrane przez siebie szkolenia. Wszelkie niezbędne informacje uczestnicy projektu znajdą TUTAJ.

Bony szkoleniowe to wygodny sposób dofinansowania form dokształcania. Każdy uczestnik projektu będzie mógł samodzielnie wybrać szkolenie z oferty firm współpracujących z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie. Dla uczestnika oznacza to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w szkoleniu dopasowanym do jego potrzeb oraz brak konieczności czasochłonnego rozliczania otrzymanego dofinansowania. Za szkolenie uczestnik zapłaci otrzymanymi bonami, a wszystkimi formalnościami związanymi z rozliczeniem zajmie się firma szkoleniowa i operator finansowy.

Rekrutacja nadal jest otwarta. W projekcie mogą wziąć udział pracujący Małopolanie, również prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniający pracowników. Jest to oferta dla osób powyżej 25 lat i posiadających wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie z maturą) lub powyżej 50 lat z dowolnym wykształceniem. Warunkiem jest również zamieszkanie, nauka lub praca na terenie województwa małopolskiego. Więcej informacji o rekrutacji do projektu udziela p. Katarzyna Lis, tel. 12 619 84 55, e-mail: kariera@wup-krakow.pl