Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / styczeń 2017 / Rusza Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy

Rusza Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy

23 stycznia 2017 r. rozpocznie się 5. edycja Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy. Sprawdź, co będzie się działo w Twojej okolicy.

W dniach od 23 do 28 stycznia 2017 r. w całej Małopolsce odbędzie się ponad 100 wydarzeń przygotowanych przez małopolskie urzędy pracy. Zaplanowano konsultacje z doradcą klienta, spotkania informacyjne, badania predyspozycji zawodowych, dni otwarte, warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców, Bilans Kariery, spotkania i konsultacje dla instytucji szkoleniowych oraz wiele innych. Koordynatorem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy to przedsięwzięcie, które ma na celu zaprezentowanie szerokiej oferty, jaką urzędy przygotowały dla różnych grup odbiorców, m.in. młodzieży, przedsiębiorców, osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia oraz pracujących. Szeroki wachlarz tegorocznych wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

24 stycznia osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz pracodawcy będą mieli okazję poznać bliżej ofertę Powiatowego Urzędu Pracy w Brzesku w czasie Dnia Informacji Zawodowej. Do Brzeska zapraszamy również na spotkanie informacyjne „Pierwsze kroki na drodze do zatrudnienia".

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie w dniach 25-27 stycznia zaprasza osoby bezrobotne, poszukujące pracy, niezarejestrowane oraz pracodawców na spotkanie informacyjne dotyczące usług urzędu pracy, giełdę pracy oraz na konsultacje indywidualne poświęcone usługom urzędu.

Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji o wyjazdach do pracy za granicę Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na spotkanie informacyjne "Nowe wyzwania - moja Europa". Również w Dąbrowie Tarnowskiej pracodawcy oraz osoby bezrobotne będą mogli uzyskać informacje o usługach realizowanych m.in. ze środków RPO WM oraz PO WER.

W Gorlicach osoby przygotowujące się do rozmowy z pracodawcą zapraszamy na warsztaty "Skuteczna autoprezentacja w rozmowie z pracodawcą" realizowanych przez tamtejszy Powiatowy Urząd Pracy.

Z okazji Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wyjątkowo otwarty będzie w sobotę, 28 stycznia. W tym dniu zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą urzędu.

Ofertę dla siebie znajdą również dojrzali mężczyźni. W ramach propozycji Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego znalazły się m. in. warsztaty "Mężczyzna w wieku dojrzałym na rynku pracy - zysk z dojrzałości".

Nietypową ofertę przygotował Sądecki Urząd Pracy. W dniach 23-27 stycznia z usługami urzędu będzie można zapoznać się na profilu facebookowym urzędu.

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu zaprasza na "Bilans swoich umiejętności, możliwości i predyspozycji zawodowych". Dodatkowo osoby pracujące będą mogły uzyskać informacje, skorzystać z usługi Bilans Kariery i przystąpić do projektu "Kierunek Kariera" (pod warunkiem spełnienia wymagań rekrutacyjnych). Bilans Kariery realizowany będzie przez doradców z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Na Bilans Kariery Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza również do Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie, do punktów mobilnych w Brzesku, Oświęcimiu, Chrzanowie oraz na kiermasz „Babski poniedziałek" i do TESCO w Krakowie.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował także ciekawą ofertę dla firm szkoleniowych zainteresowanych uzyskaniem znaku jakości MSUES lub współpracą w zakresie świadczenia usług klientom systemu bonowego. W dniu 26 stycznia odbędą się spotkania oraz konsultacje m.in. z przedstawicielami PARP, projektu "Kierunek Kariera" oraz Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia.

To tylko nieliczne wydarzenia, jakie odbędą się w dniach 23-28 stycznia z okazji Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy. Szeroką ofertę dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy, chcących otworzyć firmę, wyjechać za granicę czy po prostu wybrać odpowiednie formy rozwoju dla siebie przygotowały wszystkie powiatowe urzędu pracy.

Sprawdź, jakie atrakcje przygotował urząd pracy w Twojej okolicy. Pobierz pełny harmonogram.