Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / październik 2017 / 9. Ogólnopolski Tydzień Kariery - co w planie?

9. Ogólnopolski Tydzień Kariery - co w planie?

Przez cały tydzień w ramach 9. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku organizowany jest pod hasłem "Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje", mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać łącznie ze 170 wydarzeń.

Dla uczestników od 16 do 21 października 2017 r. przygotowano warsztaty odkrywania talentów i kompetencji, dni otwarte, szkolenia oraz warsztaty efektywnego szukania pracy. Nie zabraknie również oferty online w formie webinarów czy prezentacji.

W tym roku w organizację wydarzenia oprócz Wojewódzkiego Urzędu Pracy włączyły się także powiatowe urzędy pracy, instytucje szkoleniowe, organizacje pozarządowe, szkoły, biura karier, uczelnie, centra kultury, urzędy miast i gmin. Łącznie prawie 40 partnerów z całej Małopolski.

Przypominamy, że osoby młode - do 30. roku życia, które nie pracują i mieszkają w województwie małopolskim, mogą skorzystać z projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, dających szansę m.in. na odbycie stażu, kursu lub szkolenia. Rekrutacja trwa (zobacz więcej).

Harmonogramy: