Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / listopad 2017 / Młodzi i przedsiębiorczy w Tarnowie

Młodzi i przedsiębiorczy w Tarnowie

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie wspiera przedsiębiorczość, również wśród ludzi młodych. W tym celu 13 listopada 2017 r. zorganizowano seminarium pn. "Młodzi i przedsiębiorczy".

Młodzi i przedsiębiorczy w Tarnowie

Seminarium "Młodzi i przedsiębiorczy" w Tarnowie, 13.11.2017 r.

Uczestników spotkania, adresowanego do osób zainteresowanych poznaniem różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego, poszukiwaniem dobrego dla siebie miejsca na tarnowskim rynku zatrudnienia, powitali: Anna Michałek-Kiełbasa, kierownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie oraz Krzysztof Niemiec, prokurent ABT Tamel S.A.

Seminarium było okazją do dyskusji na temat kompetencji poszukiwanych na naszym rynku pracy oraz oczekiwaniach pracodawców. Szczególnym uzupełnieniem tej tematyki była możliwość poznania przydatnych kwalifikacji z perspektywy pracodawcy. Dzięki zaproszeniu ze strony tarnowskiego TAMELU młodzi ludzie zapoznali się z jego oczekiwaniami. Dużą atrakcją była też dla nich możliwość obejrzenia firmy "od kuchni" i zaznajomienia się ze specyfiką pracy na poszczególnych stanowiskach – etapach uzwajania i montażu silników.

Seminarium zorganizowano w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.