Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / luty 2017 / Kino na Szpilkach z Bilansem Kariery

Kino na Szpilkach z Bilansem Kariery

3 lutego 2017 r. doradca zawodowy z tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej wziął udział w wydarzeniu "Kino na Szpilkach", zorganizowanym przez Dąbrowski Dom Kultury.

Widzowie i sympatycy tej cyklicznej imprezy mogli liczyć na atrakcje kulinarne, prozdrowotne i kosmetyczne, przygotowane przez wystawców. Organizatorzy prócz projekcji filmu zapewnili możliwość spotkania z przedstawicielami lokalnych firm i instytucji. Uczestnicy "Kina na Szpilkach" mieli możliwość obejrzenia i spróbowania różnych produktów i usług czy po prostu wymienienia się informacjami i doświadczeniami.

Była to również znakomita okazja, by zaprezentować Bilans Kariery jako usługę pozwalającą na podsumowanie swojego dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia, odbytych kursów i szkoleń, a także innych umiejętności, które posiadamy, ale nie są one w żaden sposób udokumentowane. Bilans Kariery stanowi też pierwszy krok do otrzymania bonów na szkolenia językowe, w zakresie kompetencji cyfrowych oraz inne szkolenia ogólne, w tym prawo jazdy kat. A i B.

Doradca zawodowy przedstawił założenia projektu "Kierunek Kariera", w tym warunki i korzyści uczestnictwa w nim. Osobom odwiedzającym stoisko były wręczane ulotki i materiały informacyjno-promocyjne.