Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / kwiecień 2017 / Trwa plebiscyt na najciekawszy projekt Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Trwa plebiscyt na najciekawszy projekt Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Ministerstwo Rozwoju wyróżni około 60 projektów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zostaną one zaprezentowane w mediach - telewizji i radiu.

Projekty będą prezentowane od 25 kwietnia, a kulminacja nastąpi na kilka dni przed akcją DOFE, czyli od 13 maja oraz w jej trakcie - od 18 do 21 maja 2017 r. Wydarzenia będą promowane w różnorodnych formatach - audycjach, reportażach, rozmowach w studio czy relacjach na żywo.

Wybrane projekty zostaną zaprezentowane w:

  • TVP 2 (program "Pytanie na Śniadanie");
  • TVP 3 (cykl felietonów "Dni Otwarte Funduszy Europejskich");
  • TVN 24 i TVN BiŚ (pogodowe wejścia na żywo);
  • Programie 3 Polskiego Radia, m.in. w programach: "Zapraszamy do Trójki", "Radiowy Dom Kultury", "Czas Niezwykły";
  • Radiu Zet w dedykowanych audycjach.

Jako pierwszy zostanie przedstawiony projekt Głównego Urzędu Statycznego, który organizuje wydarzenie "Jak korzystać z danych statystycznych, nie wychodząc z domu". Reportażu o projekcie będzie można posłuchać we wtorek, 25 kwietnia, w programie "Zapraszamy do Trójki" (Program 3 Polskiego Radia) w paśmie 18.00-19.00. 

Przypominamy, że Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizowane są po raz 4. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest rozwój - naszego otoczenia, kraju, przedsiębiorczości, ale też rozwój osobisty. Akcja ma na celu promocję projektów realizowanych z Funduszy Europejskich. Koordynuje ją Ministerstwo Rozwoju.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji znajdują się na stronie: www.dniotwarte.eu.