Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / kwiecień 2017 / Zdobądź nasz bilet i szansę na bony szkoleniowe!

Zdobądź nasz bilet i szansę na bony szkoleniowe!

Od 20 do 28 kwietnia możesz otrzymać bilet na Bilans Kariery i szansę uzyskania nawet 87% dofinansowania na szkolenie językowe lub komputerowe oraz kurs prawa jazdy.

Uruchamiamy drugą z sześciu w 2017 r. rekrutacji zamkniętych dla osób w wieku 18-25 lat. 

Zapraszamy, jeśli:

  • pracujesz;
  • masz między 18 a 25 lat;
  • nie masz jeszcze licencjatu czy magisterium ani szkoły policealnej czy pomaturalnej;
  • uczysz się lub pracujesz, lub mieszkasz w Małopolsce.

Planowałeś zrobić FCE lub inny egzamin z języka angielskiego? A może chcesz zdać egzamin międzynarodowy z innego języka obcego? Z naszego dofinansowania możesz opłacić również egzamin.

O Bilansie Kariery

Bilans Kariery opiera się na rozmowie z doradcą zawodowym. Jest to usługa dla każdego, kto chce przyjrzeć się posiadanym przez siebie umiejętnościom, mocnym stronom, również dla osób, które niedawno zaczęły pracę i są dopiero na początku drogi i zdobywania doświadczeń. W Bilansie Kariery istotne są także pasje, zainteresowania, to, czego nauczyliśmy się poza szkołą, kursami czy pracą.

Bilans Kariery to coś więcej niż CV (życiorys). W czasie jego trwania można określić, co chce się robić w przyszłości, jak się kształcić czy jakie szkolenie wybrać. Uczestnicy dowiadują się, co stanowi ich przewagę na rynku pracy. W efekcie poznają swoje możliwości, potencjał i kompletują portfolio, a doradca pomaga im stworzyć indywidualny plan rozwoju edukacyjno-zawodowego. 

Więcej informacji na temat projektu "Kierunek Kariera", Bilansu Kariery i bonów szkoleniowych znajdziesz na stronie www.pociagdokariery.pl.