Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / kwiecień 2017 / Zrób Bilans Kariery podczas IV Forum Srebrnej Gospodarki

Zrób Bilans Kariery podczas IV Forum Srebrnej Gospodarki

W środę, 12 kwietnia 2017 r., uczestnicy IV Forum Srebrnej Gospodarki będą mogli skorzystać z Bilansu Kariery – specjalistycznej usługi doradczej świadczonej w ramach projektu "Kierunek Kariera" realizowanego przez WUP w Krakowie.

Bilans Kariery to pewnego rodzaju podsumowanie dotychczas nabytych umiejętności, po to, aby móc je w efektywny sposób wykorzystać w dalszym rozwoju. Bilans Kariery stanowi także pierwszy krok do skorzystania z dofinansowania (nawet do 87%) na szkolenia językowe, ogólne i komputerowe w formie bonów szkoleniowych.

Z Bilansu Kariery mogą skorzystać osoby pracujące (zatrudnione na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniające pracowników), które:

  • ukończyły 25 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia;
  • mieszkają, uczą się lub pracują na terenie województwa małopolskiego. 

Podczas 4. edycji forum, organizowanego przez Jurajską Izbę Gospodarczą, w którym udział ma wziąć ma około 100 przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji senioralnych z terenu Małopolski, omawiane będą problemy zatrudniania osób starszych i przeciwdziałania wcześniejszemu przechodzeniu na emeryturę przez osoby aktywne, chcące kontynuować zatrudnienie w dotychczasowych miejscach pracy.

Forum odbędzie się w salach konferencyjnych Hotelu Best Western Premier w Krakowie przy ul. Opolskiej 14a w godz. od 9.00 do 15.00.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie: www.jig.krakow.pl.