Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / maj 2017 / Aktualizujemy MSUES

Aktualizujemy MSUES

Przedstawiamy projekt aktualizacji Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Zapraszamy do konsultacji.

Materiał został wypracowany wspólnie z zainteresowanymi członkami Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego oraz instytucjami, które posiadają znak jakości MSUES.  

Prosimy o zgłaszanie uwag w poniższym formularzu i przesyłanie ich na adres: jakosc@wup-krakow.pl do 9 maja 2017 r.

Aktualizacja standardów będzie przedłożona do akceptacji przez Radę Programową Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego na najbliższym posiedzeniu. 

Przypominamy, że Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) to nowatorskie w skali całego kraju narzędzie zapewniania jakości kształcenia, powstałe we współpracy z partnerami Małopolskiego Partnerstwa na Rzecz Kształcenia Ustawicznego.

Zawiera 20 standardów, odnoszących się do 4 obszarów: usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych.

MSUES zostały wypracowane przez wszystkie strony uczestniczące w procesie szkolenia: oferentów tego typu usług, czyli przedstawicieli firm szkoleniowych, pracowników nauki, a także korzystających z tej oferty, m.in. instytucji publicznych i pracodawców zamawiających szkolenia. 

Szczegółowe informacje dotyczące MSUES znajdziesz tutaj.

Do pobrania: