Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / maj 2017 / Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Bądźcie z nami w Ostrowie!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Bądźcie z nami w Ostrowie!

Chcesz otrzymać szansę na bony szkoleniowe czy staż? Weź udział w zawodach rowerowych, pikniku rodzinnym w Ostrowie w najbliższą niedzielę.

Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają Fundusze Europejskie. W niedzielę, 21 maja 2017 r., w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zostaną rozegrane zawody rowerowe na trasie "Velo Dunajec". Start rajdu przewidziano w Komorowie, natomiast metę wyznaczono w Ostrowie (okolice Wierzchosławic, powiat tarnowski), gdzie na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego odbędzie się piknik rodzinny.

W trakcie wydarzenia na specjalnie przygotowanym stoisku poświęconym Funduszom Europejskim przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będą informowali o dostępnych formach pomocy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój dla ludzi młodych - do 30. roku życia, biernych zawodowo i bezrobotnych z Małopolski, którzy chcieliby m.in. odbyć staż czy szkolenie zawodowe.

Ponadto zainteresowani będą mogli uzyskać szczegółowe informacje dotyczące Bilansu Kariery - specjalistycznej usługi doradczej świadczonej w ramach projektu "Kierunek Kariera", pozwalającej na podsumowanie dotychczas nabytych umiejętności, po to, aby móc je w efektywny sposób wykorzystać w dalszym rozwoju. Bilans Kariery stanowi także pierwszy krok do skorzystania z dofinansowania (nawet do 87%) na szkolenia językowe, ogólne i komputerowe w formie bonów szkoleniowych.

Z Bilansu Kariery mogą skorzystać osoby pracujące (zatrudnione na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniające pracowników), które:

  • ukończyły 25 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia;
  • mieszkają, uczą się lub pracują w Małopolsce.

Zapraszamy w godz. 14.00-18.00.

Wydarzenie organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.