Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / maj 2017 / Plebiscyt na najciekawszy projekt Dni Otwartych Funduszy Europejskich rozstrzygnięty

Plebiscyt na najciekawszy projekt Dni Otwartych Funduszy Europejskich rozstrzygnięty

Ministerstwo Rozwoju wyróżniło 60 projektów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zostaną one zaprezentowane w mediach - telewizji i radiu.

"Kluczem wyboru była przede wszystkim atrakcyjność i oryginalność zgłoszonych wydarzeń. Wybraliśmy projekty, które poprzez swoją działalność przyczyniają się najbardziej do szeroko rozumianego rozwoju  - miejscowości, kraju lub rozwoju osobistego" - wyjaśnia Ministerstwo Rozwoju.

Plebiscyt miał na celu docenienie zaangażowania beneficjentów w akcję, jak również zwrócenie uwagi społeczeństwa na to, jak wiele przedsiębiorczych inicjatyw realizowanych jest dzięki wsparciu Funduszy Europejskich.

"Postaraliśmy się wyróżnić kreatywnych ludzi, którzy sięgnęli po Fundusze Europejskie realizując swoje cele, plany i wizje" - informuje Ministerstwo Rozwoju. 

Wydarzenia będą promowane w różnorodnych formatach - audycjach, reportażach, rozmowach w studio czy relacjach na żywo.

Jakie projekty zwyciężyły? Sprawdź.

Przypominamy, że Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizowane są po raz 4. Od 18 do 21 maja 2017 r. w całym kraju beneficjenci organizują różnorodne atrakcje. Co zaplanowano w Małopolsce? Zobacz harmonogram.