Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / maj 2017 / Targi Pracy w Krakowie: Spotkaj się z naszymi doradcami

Targi Pracy w Krakowie: Spotkaj się z naszymi doradcami

We wtorek, 23 maja 2017 r., doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie wezmą udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości "Majówka z pracą".

Targi, które organizuje Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, odbędą się w TAURON Arenie Kraków (ul. Stanisława Lema 7).

Adresatami targów są osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Udział w wydarzeniu to okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami. 

W targach będzie uczestniczyć 100 wystawców z lokalnego rynku pracy (zobacz listę). W targach wezmą udział firmy poszukujące pracowników, a także agencje pracy oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń i poradnictwa zawodowego.

Doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w godz. od 10.00 do 14.00 będą promowali usługi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, w tym usługę Bilansu Kariery, pozwalającą określić swoje predyspozycje zawodowe i mocne strony. Ponadto będzie można zapytać o rynek pracy, a także przygotować się do spotkania z pracodawcą i skonsultować przygotowane dokumenty aplikacyjne. Na targach będzie również obecny doradca EURES.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.