Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / czerwiec 2017 / Bilans Kariery podczas "Babskiego poniedziałku"

Bilans Kariery podczas "Babskiego poniedziałku"

5 czerwca doradcy zawodowi z tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej podczas "Babskiego poniedziałku" prezentowali ofertę Centrum oraz promowali wśród uczestników imprezy usługę Bilansu Kariery.

"Babskie poniedziałki", organizowane przez Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, to doskonała okazja, aby raz w miesiącu znaleźć chwilę na spotkanie w damskim gronie, wymianę doświadczeń czy zawarcie znajomości z lokalnymi przedsiębiorcami.

Przedstawiciele tarnowskiego Centrum zachęcali odwiedzających do sporządzenia Bilansu Kariery. Opracowany Bilans Kariery jest podsumowaniem dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia, odbytych kursów i szkoleń, a także innych posiadanych umiejętności, ale nieudokumentowanych. Bilans Kariery stanowi również pierwszy krok do otrzymania bonów na szkolenia językowe, w zakresie kompetencji cyfrowych oraz inne szkolenia ogólne, w tym prawo jazdy kat. A i B.

Doradcy zawodowi przedstawiali założenia projektu "Kierunek Kariera", w tym warunki i korzyści uczestnictwa w projekcie. Osobom odwiedzającym stoisko wręczano ulotki i materiały promujące zarówno ofertę tarnowskiego Centrum Informacji i Promocji Zatrudnienia, jak i projekt "Kierunek Kariera".