Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / czerwiec 2017 / Zapraszamy na warsztat z kreatywności z elementami origami

Zapraszamy na warsztat z kreatywności z elementami origami

Chcesz odnaleźć w sobie inspirację do twórczego myślenia? Pragniesz odkryć źródła własnej kreatywności? Czy drzemie w Tobie twórcze dziecko? Czujesz, że grzęźniesz w schematach? Jeśli tak, ten warsztat jest dla Ciebie!

"Myśli nieuczesane" - wykorzystaj swoją kreatywność. Warsztat kreatywności z elementami origami poprowadzą: Tomasz Krawczyk i Magdalena Sendrowicz-Grabek.

Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie (plac Na Stawach 1, sala 306) w piątek, 9 czerwca 2017 r., w godz. 11.00-14.00.

Zapisy: telefonicznie pod nr.: 12 42 40 738 lub e-mailowo: centrum.krakow@wup-krakow.pl.

Sylwetki prowadzących

Tomasz Krawczyk

Składa origami od 8 lat. Działa w Polskim Towarzystwie Origami, regularnie prowadzi warsztaty i prezentacje podczas różnorodnych wydarzeń. Jest niekwestionowanym 5-krotnym Mistrzem Polski w dziedzinie sztuki origami, jego prace były publikowane w wydawnictwach oraz na stronach internetowych w Polsce i za granicą. Pan Tomasz czerpał inspiracje z Internetu, gdzie zobaczył kilka zdjęć i postanowił spróbować. Początkowo modele składał na podstawie filmów z Youtube'a, a także korzystając ze strony OrigamiArt, dzięki której zrozumiał podstawy origami. Wiedzę uzupełniał lekturą twórców takich jak: Lang czy Satoshi. Przez krótki czas interesował się origami modułowym, jednak powrócił do origami klasycznego. Obecnie składa z całej kartki, najczęściej kwadratowej, bez użycia kleju czy nożyczek. Papier często wykonuje sam z bibuły gładkiej i folii aluminiowej. Swój pierwszy autorski model stworzył w wieku 15 lat. Jego ulubionymi twórcami są Robert J. Lang, Kamiya Satoshi i Nguyen Hung Cuong. Oprócz origami interesuje się akwarystyką i terrarystyką. 

Magdalena Sendrowicz-Grabek

Obecnie pełni funkcję kierownika Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie. Jest doradcą zawodowym, ale także ma doświadczenie w pracy ze środowiskiem biznesu i ekonomizacją podmiotów działalności społecznej. Kieruje się doświadczeniem w pracy indywidualnej z klientem, głównie opartej na badaniu kompetencji, jako certyfikowany asesor. Interesuje się poezją, tańcem i literaturą obyczajową, jest estetką, kocha przyrodę i kontakt z ludźmi, od których stara się czerpać energię życiową. Przez wiele lat "zajmowała się" finansami, obecnie cały ciężar zainteresowań przeniosła na rozwój siebie i innych.