Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / lipiec 2017 / O Bilansie Kariery w Pleśnej

O Bilansie Kariery w Pleśnej

W niedzielę, 9 lipca, w Pleśnej odbyło się XV Święto Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna. Byli tam także nasi doradcy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

O Bilansie Kariery w Pleśnej

XV Święto Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna

W trakcie wydarzenia można było zwiedzić stoiska z regionalną, zdrową żywnością, wziąć udział w konkursie kulinarnym „Pleśnieński Smak" czy obejrzeć pokaz kulinarny Koła Gospodyń Wiejskich „Pełna Chata" ze Szczepanowic. W trakcie święta odbyła się także degustacja certyfikowanych regionalnych produktów z Małopolski oraz pokazy ginącego rzemiosła - swoją pracę i dzieła prezentowali: kowal, bednarz, kołodziej i rzeźbiarz.

Przedstawiciele tarnowskiego Centrum zachęcali odwiedzających do skorzystania z oferty Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz sporządzenia Bilansu Kariery. Opracowany Bilans Kariery jest podsumowaniem dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia, odbytych kursów i szkoleń, a także innych posiadanych umiejętności, ale nieudokumentowanych. Bilans Kariery stanowi również pierwszy krok do otrzymania bonów na szkolenia językowe, w zakresie kompetencji cyfrowych oraz inne szkolenia ogólne, w tym prawo jazdy kat. A i B.

Doradcy zawodowi przedstawiali założenia projektu "Kierunek Kariera", w tym warunki i korzyści uczestnictwa w projekcie. Osobom odwiedzającym stoisko wręczano ulotki i materiały promujące zarówno ofertę tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, jak i projekt "Kierunek Kariera".

Zobacz zdjęcia.