Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / sierpień 2017 / Będziemy w Krzeszowicach!

Będziemy w Krzeszowicach!

Po Pleśnej przyszedł czas na Krzeszowice. To tam zawita Strefa Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie".

Będziemy w Krzeszowicach!

fot. UMWM

Przybywający na krzeszowicki rynek i odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie od godz. 13.00 w niedzielę, 20 sierpnia 2017 r., będą mogli skorzystać z usług mobilnego punktu serwisowania rowerów, w tym z 5-10 minutowego przeglądu roweru oraz drobnych napraw. Na stoisku mogą zostać przeprowadzone: regulacja hamulców i przerzutek, ustawienie pozycji w rowerze, pompowanie kół, dopasowanie ciśnienia w amortyzatorze. Gościom bez rowerów udzielane będą porady w doborze jednośladu, pomoc w doborze właściwych opon oraz porady w zakresie bezpiecznego poruszania się po drodze. To wszystko dzięki firmie Bikehelp, która powstała dzięki dotacji na założenie działalności gospodarczej, udzielonej przez Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Ponadto eksperci z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będą informowali na temat projektów aktywizujących zawodowo Małopolan przed 30. i po 30. roku życia. Prezentowany będzie też projekt pn. "Kierunek Kariera", którego uczestnicy – osoby pracujące - mają szansę na uzyskanie dofinansowania do szkoleń językowych, komputerowych i prawa jazdy kategorii A i B.

O aktualnie dostępnych możliwościach w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój informacji będą udzielali także przedstawiciele Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego.

Przypominamy, że Strefa Funduszy Europejskich, organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, to 3-dniowe spotkania ze specjalistami zajmującymi się Funduszami Europejskimi, podczas których zainteresowani mogą dowiedzieć się, czym są Fundusze Europejskie w Małopolsce, obejrzeć różnego rodzaju prezentacje czy uczestniczyć w pokazach przygotowanych przez beneficjentów unijnych środków.

Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu znajdują się na stronie: www.strefa.fundusze.malopolska.pl.