Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / sierpień 2017 / Zapraszamy do Ciężkowic!

Zapraszamy do Ciężkowic!

Trzecia odsłona Strefy Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie" przed nami - tym razem w Ciężkowicach.

Zapraszamy do Ciężkowic!

fot. UMWM

W najbliższą niedzielę, 3 września 2017 r., odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (od godz. 13.00) na ciężkowickim rynku będą mieli okazję spotkać się z z Magdaleną Nowaczewską, zwyciężczynią 5. edycji programu "MasterChef" oraz beneficjentką Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego. Zaplanowano różnego rodzaju prezentacje kulinarne i degustacje.

Ponadto młodzi Małopolanie będą mogli uzyskać informacje dotyczące możliwości, jakie daje udział w projektach realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonych dla osób do 30. roku życia, w tym z niepełnosprawnościami. 

Eksperci będą też informowali o Bilansie Kariery, specjalistycznej usłudze doradczej, świadczonej w ramach projektu "Kierunek Kariera", pozwalającej na podsumowanie dotychczas nabytych umiejętności, po to, aby móc je w efektywny sposób wykorzystać w dalszym rozwoju. Bilans Kariery stanowi także pierwszy krok do skorzystania z dofinansowania (nawet do 87%) na szkolenia językowe, ogólne (w tym prawo jazdy kat. A i B) i komputerowe w formie bonów szkoleniowych.

Organizatorem festiwalu jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.strefa.fundusze.malopolska.pl.