Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / wrzesień 2017 / 9. Ogólnopolski Tydzień Kariery - czekamy na zgłoszenia

9. Ogólnopolski Tydzień Kariery - czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy do włączenia się w organizację 9. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK), który tym razem odbywa się pod hasłem "Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje".

Ogólnopolski Tydzień Kariery ma na celu szerokie promowanie i wzmacnianie świadomości w obszarze poradnictwa całożyciowego. Zasada organizacji OTK nie zmienia się - organizatorzy mogą włączyć swoje wydarzenia, spotkania, usługi w skoordynowaną na poziomie województwa akcję informacyjną.

Zainteresowane instytucje prosimy o wypełnienie ankiety on-line dostępnej na stronie: https://goo.gl/forms/R5gyl7Emma5xhD4R2. Wypełnienie ankiety jest równoznaczne z deklaracją udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Zgłoszenia proszę przesyłać do 2 października 2017 r.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie opracuje pełny harmonogram wydarzeń w Małopolsce i będzie go promował w serwisie Małopolski Pociag do Kariery. Na zakończenie akcji do głównego organizatora - Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej zostanie przesłane wspólne sprawozdanie wszystkich organizatorów z Małopolski.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, jak w poprzednich latach, jest regionalnym koordynatorem OTK.